سامانه جامع رزرواسیون آنلاین هتل و گردشگری ، وب سایت هتلداری

فیسبوک، راهنمای شهری با قابلیت رزرواسیون هتل و رستوران ارائه کرد

اپلیکیشن فیسبوک قابلیت جدیدی را دریافت کرده است که می‌تواند برای مسافران بسیار کاربردی باشد. کاربران از طریق این قابلیت که در واقع راهنمای شهری نام دارد می‌توانند جاذبه‌های مختلف شهر‌های جهان را ببینند. حتی امکان رزرو هتل نیز در این سرویس وجود دارد. همراه ttrust باشید.

فیسبوک اخیرا قابلیت جدیدی را به عنوان راهنمای شهر‌ها و گردشگری در اپلیکیشن خود ارائه کرده است که کاربران از طریق آن می‌توانند رستوران یا هتلی مورد نظر خود را رزرو کنند و امکان ارسال پیام یا برقراری تماس نیز با این مکان‌ها از طریق اپلیکیشن وجود خواهد داشت.

بسیاری از جاذبه‌های گردشگری موجود که در این اپلیکیشن وجود داردبه قابلیت برقراری تماس و ارسال پیام از درون برنامه مجهز هستند که از این بین می‌توان به Aria Resort & Casino در شهر لاس وگاس اشاره کرد. کاربران می‌توانند با لمس دکمه Book Now در داخل اپلیکیشن فیسبوک وجود دارد به طور مستقیم هتلی را که دوست دارد را رزرو کنند.

البته برای برخی رستوران‌ها نظیر ROKA Charlotte Street نیز قابلیت رزرواسیون وجود دارد. کاربران فیسبوک تا پیش از این از طریق اپلیکیشن پیام‌رسان این سرویس می‌توانستند درخواست تاکسی از اوبر بدهند یا بلیط آیسلندر تهیه کنند. اما اکنون فیسبوک به طور مستقیم راهنمای شهر‌ها را در اختیار کاربرانش قرار داده است که به راحتی میتواندد هتل و رستوران رزرو کند.

این حرکت فیسبوک در خصوص اکوسیستم سفر و توریسم ، چالش نسبتا بزرگی برای گوگل محسوب می‌شود. دلیل این ادعا نیز این است که شرکت گوگل در ماه سپتامبر اپلیکیشن گوگل Trips را برای تلفن‌های هوشمند عرضه کرد که کاربران از طریق آن می‌توانستند برنامه سفرشان را تنظیم کنند. اما باید بدین نکته نیز اشاره کرد که سرویس مذکورر گوگل برخلاف قابلیت جدید فیسبوک امکان رزرو آنلاین ندارد.

سیستم رزرواسیون هتل فیسبوک

اپلیکیشن فیسبوک رزرواسیون در دوم مارس در آمریکا به روزرسانی شد است و در جریان این آپدیت شاهد حضور قابلیت‌های جدیدی در این اپلیکیشن رزرو بودیم. این سرویس در حال حاضر شهر‌های مختلفی را در سرتاسر جهان پوشش می‌دهد که از این بین می‌توان به ملبورن در استرالیا و سایر شهر های معروف جهان اشاره کرد. کاربر با انتخاب هر یک از این شهر‌ها می‌تواند جاذبه‌های آن شهر را مشاهده کند. کاربران از طریق این سرویس می‌توانند نقشه و مسیر‌های منتهی به مقصد را مشاهده کنند و همچنین نظرات سایرین نسبت به آن محل و رویداد‌های آتی را نیز مطالعه نمایند.

لازم به ذکر است که گوگل، بر خلاف فیسبوک به ایمیل‌های کاربر دسترسی پیدا می‌کند تا اطلاعات پرواز‌هایی که وی در گذشته داشته یا در آینده دارد را نیز به دست آورد. اگر شایعات درست باشند، گفته می‌شود که گوگل نیز به زودی قصد دارد قابلیت رزرواسیون آنلاین را به اپلیکیشنش خود گوگل Trips اضافه کند. البته این بدان معنا است که اپلیکیشن مذکور به موتور‌های سوم شخص جهت ارائه خدمات رزرواسیون متصل خواهد شد. البته این حرکت فیسبوک به نظر می‌رسد که سرعت ارائه چنین قابلیتی را در گوگل افزایش خواهد داد.

 چه شما در کسب و کار خود موفق باشید و یا خیر، وظیفه‌ی ماست که استارت کار شما و معرفی بهتر کسب کار شما  را بزنیم. ما با راه اندازی سامانه رزرواسیون آنلاین تور وهتل و راه اندازی وب سایت هتلداری شما با جدید ترین متد طراحی کسب کار شما را نزد مشتریان خود محبوب و به مشتریان جدید معرفی میکنیم

عضویت در خبرنامه

مارا دنبال کنید

بالا