سامانه جامع رزرواسیون آنلاین هتل و گردشگری ، وب سایت هتلداری

درباره ما

T Trust در یک نگاه

چه شما در کسب و کار خود موفق باشید و یا خیر، وظیفه‌ی ماست که استارت کار شما و معرفی بهتر کسب کار شما در اینترنت را بزنیم.

طراحی سایت رزرواسیون؟ یکی از بهترین راه‌های تبلیغات و افزایش درآمد در دنیای تجارت و مجازی امروز، راه اندازی یک وب‌سایت حرفه‌ای و استاندارد همراه با رعایت آخرین متدهای کدنویسی و طراحی سئو و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو از قبیل گوگل و یاهو و بینگ است. طراحی یک وب‌سایت مراحل زیادی در بر خواهد داشت تا به بهترین نحو آماده و راه اندازی شود. از مهم‌ترین آنها می‌توان به طراحی ظاهری زیبا و متفاوت ، کدنویسی بهینه و استاندارد، ریسپانسیو بودن و سازگاری با تمام دیوایس‌ها، رعایت سئو برای جذب کاربران بیشتر و بهتر، سرعت بارگذاری و در آخر پشتیبانی قوی، سریع و همیشگی اشاره کرد. از این رو تیم طراحی وب سایت  تی تراست  با 8 سال سابقه در این زمینه به صورت حرفه ای تمام نیازهای شما را برآورده خواهد ساخت.

طراحی سایت هتلداری

 

چرا باید ما را انتخاب کنید

۱. طراحی گرافیک کاملا اختصاصی وب سایت: خوشبختانه تمام طراحی‌های گرافیکی و ظاهری  آماده شده توسط ما بدون ایده بردازی از دیگر سایت‌ها بوده و شاید بالعکس.
۲. کد نویسی‌های استاندارد:
  • HTML5/CSS3 : کدنویسی بر اساس جدید ترین و آخرین متد کدنویسی.
  • Valid W3C : ولید سازی وب سایت رزرواسیون شما جهت افزایش سرعت بارگذاری و بهینه سازی بهتر و اهمیت بیشتر گوگل به وب‌سایت بهینه شما.
  • Responsive : ریسپانیو یا واکنش‌گرا بودن وب‌سایت رزرواسیون در تمام دیوایس‌ها از قیبل موبایل و تبلت یکی از راه‌های کسب امتیاز از گوگل و جذب کاربران بیشتر در اینترنت استکه از دیوایسهای همراه استفاده میکنند.
  • Best CMS : ما بر اساس نیاز شما بهترین سیستم مدیریت محتوای وب‌سایت  رزرواسیون را به شما پیشنهاد می‌دهیم. شاید سایت شما یک وب سایت مقالاتی و خبری باشد، ما به شما بهترین انتخاب را پیشنهاد می‌کنیم. اگر وب‌سایت یا فروشگاه بزرگی نیاز داشتید، سیستم اختصاصی مناسب برای خدمات شما را پیشنهاد می‌کنیم.
  • Seo : رعایت اصول استاندارد کدنویسی در وب‌سایت‌ها جهت افزایش سئو وب سایت بهترین از بیشترین و بهترین بازخورد.

تخصص تیم برنامه نویسی ما

طراحی سایت هتلداری

 چه شما در کسب و کار خود موفق باشید و یا خیر، وظیفه‌ی ماست که استارت کار شما و معرفی بهتر کسب کار شما  را بزنیم. ما با راه اندازی سامانه رزرواسیون آنلاین تور وهتل و راه اندازی وب سایت هتلداری شما با جدید ترین متد طراحی کسب کار شما را نزد مشتریان خود محبوب و به مشتریان جدید معرفی میکنیم

عضویت در خبرنامه

مارا دنبال کنید

بالا